Časté dotazy

SmallBooking.com

V souvislosti s naším systémem se nejčastěji ptáte na následující.

I to se může stát. Nemusíte se ale ničeho bát. SmallBooking.com máte na měsíc zdarma. Můžete si ho tedy vyzkoušet a uvidíte. Pokud vám nebude vyhovovat, jednoduše nezaplatíte proforma fakturu a systém se automaticky za měsíc vypne.

Vzhledem k velmi nízkým cenám fakturujeme provoz systému vždy na rok. Po předplacenou dobu bude systém aktivní. Pokud ho ale nebudete chtít nadále využívat, stačí nezaplatit proforma fakturu na další období. Systém se pak automaticky vypne. Žádný závazek nemáte.

Nic. Skutečně náš fungujeme jen na principu ročních plateb za používání.

Systém je vytvořen pro malá ubytovací zařízení, která nepotřebují a ani nevyužijí pokročilé funkce. Vývoj i provoz je tak výrazně levnější.

Žádný strach. Zpracovali jsme pro vás podrobnou nápovědu, která vás vším provede. Pokud se ale stejně budete potřebovat na něco zeptat, stačí zavolat na technickou podporu. Na ní pracují lidé, kteří systém navrhovali a vyvíjeli. Dostanete tak skutečně odborné informace.

Pokud budete mít zájem, můžeme za malý poplatek vytvořit celý profil vašeho ubytovacího zařízení za vás.

SmallBooking.com je jen rezervační systém. Ten může být umístěn na vašem webu a propojen s různými portály na vyhledávání ubytování. Sami ale žádný vyhledávací portál nemáme a mít nebudeme.

Možnosti propojení

Spojení se světem je důležité. Na co se nás v této souvislosti nejčastěji ptáte?

Propojení je jednoduché. Probíhá přes takzvaný iframe, který váš správce webu do stránek přidá. Pokud používáte ke správě webu WordPress, nainstalujete si ho i sami pomocí připraveného modulu.

Pokud budete mít zájem, můžeme vložení rezervačního systému do vašich stránek zařídit my.

Ano. Spolupracujeme s platební bránou Pays. S ní prostřednictvím našeho systému snadno podepíšete smlouvu. Na jejím základě získáte svůj identifikátor, který jen vložíte do jednoduchého formuláře v nastavení. Peníze pak odcházejí přímo vám, bez naší účasti.

I když je platební brána z mnoha důvodů skvělá věc, jsme připraveni i na zákazníky, kteří ji nechtějí. Mají to vlastně dokonce jednodušší. Stačí přeskočit krok, kde se o platební bránu žádá.

Usilovně pracujeme na tom, abychom SmallBooking.com napojili na takzvaný channel manager, který zajišťuje synchronizaci s Booking.com, Hotels.com a dalšími. Zatím tato funkce ale bohužel dostupná není.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Kontaktujte nás. A i když nejste naším klientem, k dispozici je vám také technická podpora, která zodpoví všechny vaše technické dotazy.