O nás

Společnost TinyHouseSpace.com, a.s. byla založena v lednu 2021 za účelem provozování specializovaného portálu zaměřeného na tiny housy (www.tinyhousespace.com). Jedním z cílů portálu je propojování majitelů pozemků a majitelů tiny housů, případně karavanů. Proto jsme pro něj vyvinuli rezervační systém.

Při poradě Marka Polana – majoritního akcionáře a člena představenstva – napadlo, že bychom mohli udělat několik malých úprav a vytvořit rezervační systém pro malá ubytovací zařízení, a pomoci jim tak výrazně snížit náklady, případně zvýšit návštěvnost, až to bude možné.

Sám provozuje Farmu Noe (www.farmanoe.cz) a situaci prožívá na vlastní kůži.

Majitelé pozemků s několika parcelami totiž řeší velmi podobné problémy, jako provozovatelé malých ubytovacích zařízení. Jen místo pokojů mají parcely, místo přistýlky řeší napojení na sítě, místo informací o penzionu prezentují informace o pozemku, řeší příjezdy i odjezdy, někteří i počet hostů.

A tak vznikl SmallBooking.com. Jednoduchý rezervační systém, který pokryje veškeré potřeby provozovatelů malých ubytovacích zařízení za cenu spíše symbolickou.